Květinářství Le Fleur Design - Plzeň Roudná
Květinářství Le Fleur Design - Plzeň Roudná

Tým květinářství Le Fleur Design

Tvoříme nápadité moderní kytice a flowerboxy ze sezónních i lokálních květin. Specializujeme se především na svatební květinový servis, eventy, firemní večírky, květiny do restaurací, kaváren a kanceláří. Zajistíme také sezónní dekorace - dušičky, halloween, vánoce, jaro, velikonoce apod. 

Naše kytice rozvážíme po Plzni a okolí. Vybrat a objednat online můžete na našem eshopu www.rozvozkvetinplzen.cz.

Najdete nás na Roudné v ulici Otýlie Beníškové 6.

Napište nám

Květinářství Le Fleur Design

Najdete nás v Plzni na Roudné - nejčastěji tam potkáte jednoho z nás, ale spíše Kačku, Luky bude na dovolený. Kačka odpočívá prací.

Otýlie Beníškové 6, Plzeň Roudná

Zobrazit na mapě

PO-PÁ: 10:00-17:00

kvetiny@lefleurdesign.cz

+420 608 501 760

Kateřina

Tahle sympaťanda s váma bude řešit tu nejkrásnější svatbu a věřte, že to opravdu bude ta nejkrásnější svatba a jedno jestli je to vaše první nebo už třetí (i ty druhosvatby jí jdou).

Uváže kytku, s kterou vyřešíte každý průšvih, uděláte radost kamarádce, sbalíte buchtu svých snů, naštvete manžela své milenky nebo rozbrečíte babičku dojetím.

super nápady nejen na svatby, ale i na rozlučky se svobodou, firemní večírky a různé akce. Občas je workholik a pak je protivná a nedá se s ní vydržet, ale to jen v rámci týmu :)

Katka s váma také bude řešit smuteční vazbu a vlastně vše co souvisí s vázanýma kytkama v jakékoli podobě.

info@lefleurdesign.cz

+420 774 696 678

Lukáš

Tenhle sympatický mladý skromný hoch, vysokoškolsky vzdělaný v oboru softwarové inženýrství, dostudoval v řádném termínu a z matematických analýz měl vždycky za jedna, na základní škole vyhrál matematickou olympiádu a ve druhé třídě dostal na táboře diplom za půlení, manuálně zručný, inteligentní, logicky smýšlející, nenáročný, plachý, jednou za rok leze po skalách a ve volném čase se věnuje byznysu s Kačkou, ta ho občas ho štve, ale jinak ji má rád. Hodně rád.

Tak ten s váma bude řešit vše co Kačka řekne, a že toho občas říká fakt hodně. A když zrovna nic Kačka neříká, tak mu volejte když budete s náma chtít začít v rámci projektu #kytkafe, nebo budete chtít pokojovky do firmy či restaurace.

Nebo mu také můžete zavolat, když prodáváte akcie na londýnské burze, je to vděčný posluchač.

kvetiny@lefleurdesign.cz

+420 606 810 925

Máte dotaz? Napište nám!

Ozveme se Vám hned, jak to bude možné

Chráněno službou Google Recaptcha. Ochrana soukromí a Smluvní podmínky.