Květinářství Le Fleur Design - Plzeň Roudná
Květinářství Le Fleur Design - Plzeň Roudná

Workshopy Le Fleur Design

V suterénu našeho květinářství pořádáme nejrůznější floristické workshopy - na vázání kytek, motání věnců, .... Workshopy kombinované s jógou. Workshopy na výrobu sójových svíček.

Máte nápad na workshop, nebo jej snad chcete u nás sami uspořádat? Neváhejte nás kontaktovat!

Jarní floristický workshop s jógou

19. 3. 2023 od 10 hod., cena: 3 999,-

Floristický workshop a jóga aneb "Motáme se v kruhu"


Co vás čeká?

Floristika

Společně probereme kompozici a techniku vypichovaného jarního věnce a jarního flowerboxu.

Naučím vás, jak připravit, očistit a hydratovat květiny a rostlinný materiál, který budeme používat. Také jak vybrat květiny a přírodní doplňky tak, aby se k sobě hodily a vzájemně se doplňovaly. Budeme pracovat s aktuálním sezonním materiálem.

Hatha jóga pod vedením Vendy Tichotové

Začneme krátkou meditací v leže a aktivací páteře. Zaměříme se na dechové techniky na zklidnění nervového systému a celkovou harmonizaci těla. Jemně si protáhneme celé tělo se zaměřením na krční páteř, pozdravíme slunce pro rozproudění energie a protažení ukončíme relaxací za zvuku léčivých vibrací shanti zvonků, tibetské misy a aromaterapií s olejíčky.

Na sebe si vezměte pohodlné teplejší oblečení. Jógu praktikujeme na boso nebo v ponožkách. Nemusíte mít zkušenost s jógou, lekci přizpůsobím na místě. Jógamatku s dekou budete mít na místě k dispozici.

Cena

Cena workshopu zahrnuje - květiny, floristický materiál, pracovní nářadí, nealko nápoje - káva/čaj, zástěru, floristické knihy a časopisy + lektorné floristky a jogínky.

Vámi vytvořené věnce a boxy si odnášíte domů. Doba trvání workshopu cca 6hod.


Všechny semináře se konají v suterénu našeho květinářství - Le Fleur Gallery.

Rezervační podmínky:

Rezervace je možná přes e-mail kvetiny@lefleurdesign.cz nebo na telefonním čísle +420 608 501 760

Dárkové certifikáty

Nabízíme dárkové certifikáty jak na skupinové kurzy aranžování, tak i na individuální kurzy. Certifikát může být určen jak na konkrétní akci, tak i na hodnotu dle objednavatele. 

Odkaz na workshop