Květinářství Le Fleur Design - Plzeň Roudná
Květinářství Le Fleur Design - Plzeň Roudná

Svatební a párty půjčovna Le Fleur Design

Našli jste své vysněné místo, ale oni nemají vybavení, které byste si představovali? Není problém, v naší svatební půjčovně seženete vše, co potřebujete, abyste vy i vaši svatebčané prožili ten nejkrásnější den.

Ať už jsou to základní věci jako stoly a židle na místa, které jsou úplně bez vybavení, nebo jen svatební brány, světýlka, svícny a další dekorace na dotvoření atmosféry, vše u nás najdete v různých designech, abyste je mohli sladit podle vašeho přání.

Vybavení vám na místo rádi přivezeme, případně si ho můžete vyzvednout rozebrané i sami. Některé doplňky, které není možné půjčovat pak můžete dokoupit u nás v Party Home Decor - součást našeho květinářství v Plzni na Roudné.

Poptat půjčení

Svatební brány a stolky

Ať už pořádáte svatbu uvnitř nebo venku, svatební brána je důležité místo, které bude na všech fotografiích a musí vypadat skvěle. V nabídce k půjčení máme čtverecové, trojúhelníkové, kruhové, obdelníkové i se stříškou a jiné speciální svatební brány, které padnou do oka i náročným snoubencům. Ke svatebním bránám máme šifony a voály v různých barvách i šiřkách, aby jsme vždy bránu mohli ozdobit k dokonalosti.

Máme různé styly, které se hodí pro odlišně tématické svatby.
Všechny vám umíme dovézt a na místě složit. 

Svatba čistě ve vaší režii? Není problém. Svatební bránu vám půjčíme rozloženou, aby jste si ji mohli odvézt. 

Vázy a vázičky, svícny a svíčky, běhouny a látky

Bez oběda nebo hostiny by to skoro ani nebyla svatba. Dekorace na svatebním stole by měly být jedinečné. Zajistíme vám vázy a vázičky všech možných velikostí, tvarů i barev. Stoly  krásně doplní svícny, svíčky a další maličkosti, které dotvoří atmosféru svátečního stolu.

Tyto dekorace lze citlivě použít i k dalšímu dekorování celého svatebního místa, tak aby vše bylo elegantně sladěno.

Koberce, rámy, stojany, palety, bedýnky, světýlka

Pro někoho to mohou být obyčejné věci, které ale umí svatební místo změnit na něco speciálního.

Koberce, koberečky, polštáře a deky mohou vytvořit útulné sezení, odpočinkovou zonu, která přímo vybízí k tomu si sednout a nechat čas chvilku plynout.

Rámy a zrcadla se skvěle hodí na uvítací cedule, popisky, program nebo  fotografie svatebního páru. 

Světýlka a lampiony dotvoří atmosféru tanečního parketu, venkovního posezení nebo dokreslí romantickou atmosféru svatby po setmění. 

Stoly, židle, palety

Někdy si vyberete svatební místo, které vás oslní na první pohled. Taková louka s výhledek do přírody, klid a ticho. Že je to pro vás ideální místo, ale na zelené louce se nemůžete vdát? My říkáme, že můžete.  Máme vše pro to, aby jsme i z prázdného místa vykouzlili obřadní místo přesně takové o jakém sníte.

Stoly, stolky, brány, židle, palety - jednoduše vše co je považujete za potřebné.

Rádi vám i poradíme, na co byste neměli zapomenout, aby vše běželo hladce a v místech nezvyklých.

Sortiment od Party Home Decor

Některé drobné dekorace se nedají půjčit, ale to nevadí. Můžete si je u nás v Party Home Decor klidně zakoupit.

Ať už jde o párty čepičky, vtipné vybavení fotokoutku, kelímky, ubrousky, papírové nádobí nebo balónky na krásnou výzdobu, girlandy, knihy hostů i alba na momentky, šáčky a krabičky na výslužku, zápichy do dortů nebo sweet baru atd.

Najdete u nás všechno potřebné dovybavení, takže se nemusíte bát o žádnou maličkost pro váš nezapomenutelný den.

Věci, které u nás najdete

Poptejte zapůjčení

Ozveme se vám hned, jak to bude možné.

Chráněno službou Google Recaptcha. Ochrana soukromí a Smluvní podmínky.