Květinářství Le Fleur Design - Plzeň Roudná
Květinářství Le Fleur Design - Plzeň Roudná

Svatební a párty půjčovna Le Fleur Design

Našli jste své vysněné místo, ale oni nemají vybavení, které byste si představovali? Není problém, v naší svatební půjčovně seženete vše, co potřebujete, abyste vy i vaši svatebčané prožili ten nejkrásnější den.

Ať už jsou to základní věci jako stoly a židle na místa, které jsou úplně bez vybavení, nebo jen svatební brány, světýlka, svícny a další dekorace na dotvoření atmosféry, vše u nás najdete v různých designech, abyste je mohli sladit podle vašeho přání.

Vybavení vám na místo rádi přivezeme, případně si ho můžete vyzvednout rozebrané i sami. Některé doplňky, které není možné půjčovat pak můžete dokoupit u nás v Party Home Decor - součást našeho květinářství v Plzni na Roudné.

Poptat půjčení

Svatební brány

Ať už pořádáte svatbu uvnitř nebo venku, svatební brána je důležité místo, které bude na všech fotografiích a musí vypadat skvěle. V nabídce k půjčení máme čtverecové, trojúhelníkové, kruhové, obdelníkové i se stříškou a jiné speciální svatbení brýny, které padnou do oka i náročným snoubencům.

Máme různé styly, které se hodí pro odlišně tématické svatby. Všechny vám dovezeme a na místě složíme nebo půjčíme klidně rozebrané. 

Vázy, vázičky, svícny, prostírání

Bez oběda a slavnosti by to skoro ani nebyla svatba. Prostírání a dekorace na svatebním stole by měly být jedinečné. Zajistíme vám všechny možné vázy, menší vázičky na květiny nebo svíčky, svícny a další maličkosti, které dotvoří atmosféru svátečního stolu.

Všechny tyto dekorace můžete použít i k dalšímu dekorování vašeho svatebního místa, aby vše bylo elegantně sladěno.

Koberečky, rámy, stojany, světýlka

Pro někoho to mohou být obyčejné věci, které ale umí svatební místo změnit na něco speciálního. Různé koberečky a polštářky mohou vytvořit útulné sezení, rámy a zrcadla se skvěle hodí na popisky, program nebo výzdoba s fotografiemi svatebního páru.

Různé stojany nebo světýlky zase dotvoří atmosféru tanečního parketu nebo venkovního posezení. Všechny tyto propriety si skvěle hodí i do fotokoutku.

Stoly, židle, palety

Někdy si vyberete svatební místo, které vás oslní na první pohled, ale bohužel tam nic není. Prázdné prostory, louka, prostranství apod., co pak? Nemusíte mít strach, u nás si můžete půjčit na svou svatbu cokoliv a vykouzlit tak i z ničeho něco neuvěřitelného.

Půjčíme vám i základní vybavení jako jsou stoly a židle pro vaše hosty nebo palety, ze kterých můžete s dalšími doplňky vytvořit příjemné posezení téměř kdekoliv. Rádi vám i poradíme, na co byste neměli zapomenout, pokud vaše vysněné svatební místo nemá vybavení k dispozici.

Sortiment od Party Home Decor

Některé drobné dekorace se nedají půjčit, ale to nevadí. Můžete si je u nás v Party Home Decor klidně zakoupit.

Ať už jde o párty čepičky, vtipné vybavení fotokoutku, kelímky, ubrousky, papírové nádobí nebo balónky na krásnou výzdobu, girlandy, knihy hostů i alba na momentky, šáčky a krabičky na výslužku, zápichy do dortů nebo sweet baru atd.

Najdete u nás všechno potřebné dovybavení, takže se nemusíte bát o žádnou maličkost pro váš nezapomenutelný den.

Věci, které u nás najdete

Poptejte zapůjčení

Ozveme se vám hned, jak to bude možné.

Chráněno službou Google Recaptcha. Ochrana soukromí a Smluvní podmínky.