Květinářství Le Fleur Design - Plzeň Roudná
Květinářství Le Fleur Design - Plzeň Roudná

Svatební servis Le Fleur Design

Rozhodli jste se zpečetit svoji lásku a potřebujete pomoci? Zajistíme vám nejen kompletní květinové dekorace na vaši svatbu ale také další doplňky, aby váš významný den byl co nejkrásnější a vy se nemuseli o nic starat. Máme zkušenosti z různých svatebních míst nejen v Plzni a rádi vám poradíme s výběrem.

Poptat svatbu Zavolejte: 608 501 760

Kompletní květinový a svatební servis

Ať už budete mít jen skromnou svatbu pro pár blízkých, nebo plánujete pozvat celou velkou rodinu, známé i kamarády, s každou vaší představou vám radi pomůžeme. Zakládáme si na moderním přístupu jak k vázání květin, tak celkové výzdobě vaší veselky.

Zařídíme vám také další doplňky a dekorace na hostinu nebo svatební party. Máme dlouholeté zkušenosti a spokojené svatebčany, takže pokud nemáte představu nebo tápete i nad místem, dodáme vám nápady. Známe tradiční, moderní i nevšední místa, kterým přizpůsobíme výzdobu. Svatby děláme na Zámku Zbiroh, Faře Brixi, v plzeňské Papírně, na Zámku Kozel, v Čajovně u Pekla .... 

Nejdůležitější pro nás je vaše spokojenost, pokud si něčím nebudete jistí, rádi společně vymyslíme jinou alternativu. Naše květiny jsou vždy čerstvé a originální, snažíme se vždy najít něco speciálního pro daný pár a příležitost. Vše sjednáme dopředu a vy se tak ve svatební den nebudete muset o nic starat. Můžete se na nás spolehnout!

Svatební půjčovna

Kromě květin vám  na svatbu vám zařídíme také nepřeberné množství doplňků a dekorací.

V našem malém skladě najdete různé typy a tvary svatebních bran. Také svatební bránu můžeme vytvořit dle vašich představ, pouze vám ji pak zapůjčíme a zůstane nám. Stolky a stoly, židle a koberce pro dokonalé svatební obřady.

Dekorace pro chill koutky - koberce, polštáře, podsedáky, taburety, palety, pokojovky, světýlka, lampiony.

Na svatební hostinu máme k dispozici vázičky, látky různých druhů, jako jsou organzy, gázoviny nebo šifon, látkové ubrousky, a mnoho dalšího.

A protože detaily tvoří celek, zapůjčte si také uvítací tabule, čísla na stoly, lucerny nebo další drobné dekorace.

Dekorace vám rádi zapůjčíme a zařídíme vám i kompletní květinovou výzdobu. 

Není nutné každou dekoraci kupovat a pak řešit, co s tím. Jednoduše si je vypůjčte pouze pro váš svatební den.

Přijďte se k nám poradit a zjistit, co všechno umíme zařídit.

Ukázky našich svateb

Poptejte svatební servis

Ozveme se vám hned, jak to bude možné.

Mám zájem o:
Chráněno službou Google Recaptcha. Ochrana soukromí a Smluvní podmínky.