Květinářství Le Fleur Design - Plzeň Roudná
Květinářství Le Fleur Design - Plzeň Roudná

Svatební servis Le Fleur Design

Rozhodli jste se zpečetit svoji lásku a potřebujete pomoci? Zajistíme vám nejen kompletní květinové dekorace na vaši svatbu ale také další doplňky, aby váš významný den byl co nejkrásnější a vy se nemuseli o nic starat. Máme zkušenosti z různých svatebních míst v Praze, Plzni, plzeňském a středočeském kraji a rádi vám poradíme s výběrem.

Poptat svatbu Zavolejte: 608 501 760 Ceník svateb 2024 (pdf)

Kompletní květinový a svatební servis

Ať už plánujete skromnou svatbu pro nejbližší nebo chcete pozvat rodinu, známé i kamarády z široka daleka - s každou vaší představou vám rádi pomůžeme. Zakládáme si na moderním přístupu jak k vázání květin ale i celkové výzdobě vašeho velkého dne. Pokud si nejste jistí vaší představou a máte spíše pocit, že se ve všem zrácíte - nevadí. Společně pečlivě a postupě poskládáme detaily tak, aby vše hrálo dohromady, styl by sjednocený a výzdoba moderní, jedinečná, originální  a přesto podle vašich představ.

Díky vlastní svatební půjčovně umíme zařídit velké množství  dekorací a doplňků na obřad, hostinu nebo svatební party. Známe tradiční, moderní i nevšední místa, kterým přizpůsobíme výzdobu. Svatba na zámku Zbiroh, Fara Brixi, v plzeňská Papírna, Fořtovna, na Zámek Kozel, v Čajovna u Pekla, u řeky, v soukromé zahradě, v prostředí moderního hotelu, v rustikální stodole, statky a mlýny... Nejen tato místa jezdíme pravidelně a často doladit naší květinou výzdobou, víme co jim sluší a umíme vše zapracovat, tak aby to jednoduše sedlo. 

Upřímná radost nevěsty a spokojenost je pro nás opravdu důležitá a to už ideálně v době příprav. Proto se s budoucími nevěstami setkáváme rády osobně, vše pečlivě  a detailně plánujeme a společně ladíme. Vše poskládáme dopředu v přehledné kalkulaci a vy tak máte představu nejen vizuální a i cenovou.

 

 

 

 

Svatební půjčovna

Kromě květin vám  na svatbu vám zařídíme také nepřeberné množství doplňků a dekorací.

V našem malém skladě najdete různé typy a tvary svatebních bran. Také svatební bránu můžeme vytvořit dle vašich představ, pouze vám ji pak zapůjčíme a zůstane nám. Stolky a stoly, židle a koberce pro dokonalé svatební obřady.

Dekorace pro chill koutky - koberce, polštáře, podsedáky, taburety, palety, pokojovky, světýlka, lampiony.

Na svatební hostinu máme k dispozici vázičky, látky různých druhů, jako jsou organzy, gázoviny nebo šifon, látkové ubrousky, a mnoho dalšího.

A protože detaily tvoří celek, zapůjčte si také uvítací tabule, čísla na stoly, lucerny nebo další drobné dekorace.

Dekorace vám rádi zapůjčíme a zařídíme vám i kompletní květinovou výzdobu. 

Není nutné každou dekoraci kupovat a pak řešit, co s tím. Jednoduše si je vypůjčte pouze pro váš svatební den.

Přijďte se k nám poradit a zjistit, co všechno umíme zařídit.

Ukázky našich svateb

Poptejte svatební servis

Ozveme se vám hned, jak to bude možné.

Mám zájem o:
Chráněno službou Google Recaptcha. Ochrana soukromí a Smluvní podmínky.